Kniha spatřila světlo světa

Jak jsem již psala v předchozím článku, vnímání času je velice relativní. Myslela jsem si, že to bude ještě nějakou dobu trvat, než budu v ruce držet první výtisk knihy, ale tak tomu nebylo.

Vše dala do pohybu Lenka, která mi sdělila důležitou a v podstatě velmi smysluplnou informaci, o které jsem dřív nevěděla:

Pan tiskař bude mít čas na tisk knihy po maturitách, aby do letních prázdnin vše bylo hotovo.

Jelikož tiskneme na střední škole, kde se drží letní prázdniny, tak není divu, že nás popohání. Termín do tisku stanovil na pondělí 22.5.2023. Měly jsme asi tři týdny na finální úpravu knihy, domalování všech ilustrací i zajištění všeho dalšího. 

Byl to fofr, ale náš tým to krásně zvládnul.

Kromě termínu 22.5.2023 pro nás byl důležitý také čtvrtek 18.5.2023. To byl den, kdy bylo třeba mít vše předpřipravené, aby mohla Lenka na grafické tiskárně vytisknout jeden výtisk, který se měl prezentovat na Badmintonové konferenci v sobotu. Jedná se o druhý ročník akce, kterou jsem vymyslela a připravila (s velkým přispěním Zuzky a Káti J). Je určená pro trenéry, kteří zde mají možnost se setkat, dozvědět se nové informace, inspirovat se a pobavit se spolu mimo badmintonové kurty.

Jsem moc ráda, že jsem od vedení svazu dostala možnost zde prezentovat i mojí knihu, protože právě mladí badmintonisté budou největší a první skupinovou mladých sportovců, ke kterým se dostane. Velmi mě těšilo, že přednášející, kteří mluvili přede mnou zmiňovali problematiky, kterým se věnuje některý z dopisů (např. slaď školu, trénink a volný čas nebo nauč se pracovat s nervozitou nebo buď rád tam, kde jsi).

O přestávce za mnou pak pár jedinců přišlo s otázkou, kde se kniha dá koupit. To bohužel ještě pár týdnů není možné, ale již brzy bude
k zakoupení zde na e-shopu. O tom Vás budu informovat, nebojte!

Jsem moc ráda, že o knihu je již teď zájem.  A jak uvádí jeden z dopisů: “sdílená radost je dvojnásobná radost”, tak mě velmi těší, že na tuto akci dorazila jak Lenka tak Bára. Obě si našly čas a mohly jsme tento okamžik prožít spolu. 

Je to krásné a skoro nepopsatelné slovy. 

Náš příběh pokračuje tak, že v pondělí se zaslal celý soubor do tisku a vytvořily se desky (přiznám se, že moc nevím, co to je, ale bez nich to prý nejde :). V úterý se začalo tisknout a tento čtvrtek bych se měla jít do tiskárny podívat, tak se moc těším, že budu moci vidět to, jak se moje kniha tiskne a jak přichází na svět. Jsem na to zvědavá a moc se těším. To je prozatím vše a pokračujeme dále!
 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *