Hitem díky Hithitu?

V tomto článku bych Vám ráda představila, co nás v nejbližší době čeká a na co se můžeme těšit.

Je to až neuvěřitelné, kolik je toho třeba zařídit, aby se knížka mohla vydat. O to větší zábava to je, když jste v této oblasti naprostým začátečníkem. Ale jak píši již ve dvou článcích, zázraky se dějí (první, druhý zázrak).

Díky tomu mám naději, že se to celé povede a knížka přinese inspiraci, motivaci
i povzbuzení.

O tom, jak knížka vznikala a jaké překážky na cestě nás potkávají, si můžete přečíst v dalších článcích v rubrice Dopisy mladému sportovci – kniha.

Kromě článků se další informace můžete dozvědět na Facebookové skupině, ve které se snažím přidávat příspěvky a informovat Vás průběžně o tom, co se aktuálně děje. Taková skupina také nabízí možnost se na cokoli zeptat nebo přidat smysluplný komentář k příspěvku.

Protože je knížka pro mladé sportovce, ráda bych myšlenky z knížky i samotnou knížku prezentovala přímo jim. A právě to pro mě byla další výzva. Mladí jsou více na Instagramu než Facebooku a ten já neměla. Nicméně knížce fandím natolik, že jsem si ho zařídila. Mám velké štěstí, že mám skvělé průvodce z řad mladých badmintonistů, kteří mě učí, jak s ním zacházet a komunikovat na něm.

Je pro mě velmi důležité, abyste věděli, v jaké fázi je příprava knihy, na co se v ní můžete těšit, pro koho je určená a co vše zažíváme kolem tohoto díla.

Jelikož žádné nakladatelství o knihu nemělo zájem, rozhodla jsem se vydat knihu samonákladem. Konkrétně pomocí crowdfundingové kampaně na Hithitu. S tím je spojen specifický druh práce.

Vypracovala jsem projekt a minulý týden ho poslala ke schválení. Teď se čeká na 2-3 kola připomínek a pak bude projekt dostupný na webu. Na Hithitu budeme mít 45 dní na to, aby se podařilo vybrat cílovou částku 112 000 Kč a mohl se zaplatit výtisk i další potřebné náklady ke knize.

Včera, 20. 2. 2023, mi přišel první e-mail z Hithitu s připomínkami, jak projekt upravit, aby mohl být úspěšný. Pokud se totiž peníze nevyberou, všechny budou vráceny přispěvatelům. Takže je naší snahou, aby byl projektu co nejlépe připraven a peníze se podařilo vybrat.

Budu velmi ráda, když svým přátelům o knize řeknete a nasměrujete je sem, na FB nebo IG nebo brzy přímo na Hithit.

 

Věřím tomu, že kniha může nabídnout inspiraci, podporu i radu mladým sportovcům a sport je bude těšit a naučí je plno potřebných věcí do života.

Předem děkuji za Vaši pomoc, podporu a sdílení, kterých si velmi vážím.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *