Zlomový okamžik k tomu, aby se kniha dostala do Tvých rukou

Uplynul již nějaký čas od posledního článku, kde jsem se dělila o to, že kniha Dopisy mladému sportovci od Vítěze spatřila svět. Ráda bych teď přiblížila, co se dělo dál.

V první polovině června jsem si byla vyzvednout celý náklad, tedy 500 výtisků knihy.

Moc děkuji střední polygrafické škole za spolupráci, konzultace i ruční práci a péči s každou knihou. Několikrát jsem se mohla přijít podívat na samotný proces a byla to radost. Preciznost a příjemná atmosféra, které mě zavalily při těchto návštěvách, mě povzbudily v tom, že volba této tiskárny byla správná.

V souvislosti s počtem výtisků jsem se často setkala s otázkou. Oblíbená otázka, zvláště mužů, byla, kam doma 500 výtisků knihy dám. Mám celkem malý byt. Mohu Vás všechny ujistit, že se tam vešly! Navíc věřím, že se tam moc dlouho neohřejí a brzy se dostanou k mladým sportovcům a dalším nadšencům, které by kniha mohla inspirovat.

Již během jara jsem si uvědomila, že v tuto chvíli si vůbec neumím představit to, kam všude se kniha dostane, kolik výtisků se celkově prodá a koho všeho bude moci kniha obohatit. Z toho, co se již teď děje kolem mě, si myslím, že toho může být opravdu hodně. Během kampaně i po ní se ke mně dostala možnost udělat druhé vydání přes nakladatelství, vypadá to, že budu mít besedu o knize v jedné škole v Brně a v malém kině kousek od Olomouce a kamarádka psala, že už se těší na anglické či španělské vydání. Takže jsem opravdu zvědavá, co kniha přinese a současně tuším, že když se vše spustí, nebudu možná mít šanci už plno věcí ovlivnit. 

Možná i proto jsem dozrála k tomu, že dříve než začnu knihu posílat přispěvatelům z Hithit a prodávat ji na svém blogu, bych si přála, abychom se za ni pomodlili. 

Abychom se pomodlili za všechny, kdo si ji koupí, za to, aby se dostala k těm, kdo ji potřebují, za všechny, kdo se na její přípravě podíleli a přispěli na její vydání a za to, aby se otevřely ty cesty, které jsou potřeba.

Tato akce byla soukromějšího rázu, kdy se nás sešlo 12 v příjemné kavárně Õde u sester. Duchovně akci zaštiťoval otec Hyacint, můj výborný kamarád a podpora, kdykoli je třeba. Děkuji mu za to, že vzal tuto úlohu na sebe a modlitbu požehnání knihy vedl. Melodicky a stylově ho doprovodila kamarádka Lenka, která připojila dvě písničky, které dodaly setkání šmrnc. Děkuji oběma za jejich podporu a čas, který požehnání knihy věnovali. Stejně tak bych moc ráda poděkovala sestrám v Õde, že jsme mohli tuto akci uspořádat právě u nich. Kavárna je velice příjemné prostředí, kde by navíc v roce 2024 měla být vernisáž ilustrací z knihy, tak se moc těším, že se v kavárně budeme moci v souvislosti s knihou ještě jednou sejít

Dnem požehnání knihy už nic nebránilo tomu, abych začala knihy posílat mezi lidi. V těchto dnech se mi podařilo rozeslat první zásilky pro přispěvatele z Hithitu a další knihy jsem těmto přispěvatelům rozdala osobně.  Těším se na jejich reakce a příběhy, které se ke mně dostanou. Jsem opravdu zvědavá, co dalšího mě bude čekat ve spojitosti s knihou. Kdyby mi někdo před rokem řekl, co budu teď zažívat, jen těžko se mi tomu bude věřit. Stejně tak jsem hodně zvědavá, co bude za rok. A v podstatě co vše se bude dít během celého roku.

Chtěla bych Vás povzbudit k tomu, abyste, v případě zájmu, mi dali vědět, jak Vás kniha oslovila. Co přinesla do Vašeho života, čím Vás překvapila nebo naopak, co jste v ní čekali a chybělo tam. Předem díky a těším se, co dalšího společně zažijeme.

Pokud knihu ještě nemáte a chtěli byste ji mít, máte možnost si ji objednat přes tento odkaz na mém blogu.

Ať Vás kniha inspiruje, baví a dělá Vám radost, stejně jako mně.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *